cialis

ОмскАвтоСклад

Борщівська селищна рада Балаклійського району

Рішення № 256-VII від 19.05.2020 року " Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку, розташовану по вул. Пісчанка, 2 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області "

                                                  УКРАЇНА

БОРЩІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

               БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ              

                   XLVIIІ  СЕСІЯ    VІІ СКЛИКАННЯ

 

                         РІШЕННЯ № 256 -УІІ

 від « 19 » травня  2020 року

 Про надання згоди на виготовлення

технічної документації  із землеустрою

на земельну ділянку, розташовану

по вул. Пісчанка,2  в с. Борщівка,

Балаклійського району Харківської області

             Розглянувши заяву гр. Сєроштана Валерія Костянтиновича про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою по розташуванню земельної ділянки по вул. Пісчанка,2 в с.Борщівка, яка перебуває у нього в користуванні  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, взявши до уваги «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Борщівка, вул..Пісчанка,2», розроблені ПП «Землевпорядник»,  керуючись, ст.ст.12, 40, 79-1, 116, 118, 120, 121, п12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Борщівська сільська рада

                                                         ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Сєроштану Валерію Костянтиновичу згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою по розташуванню земельної ділянки  площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по      вул. Пісчанка,2 в с. Борщівка, на якій розташований житловий будинок і господарські будівлі,  за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади с.Борщівка.

2. Зобов’язати гр. Сєроштана В.К.. в  місячний термін замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою по розташуванню земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Борщівка по вул. Пісчанка,2. 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питаньзаконності, правопорядку, земельних відносин,  депутатської діяльності та місцевого самоврядування (голова комісії Башкірова А.О.)

 

                            Сільський голова                            Л.Л.Шульга