cialis

ОмскАвтоСклад

Борщівська селищна рада Балаклійського району

Рішення № 255-VII від 19.05.2020 року "Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Гусинка, 8 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області"

                                             УКРАЇНА

БОРЩІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

               БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ              

                 XLVIІІ СЕСІЯ    VІІ СКЛИКАННЯ

                       РІШЕННЯ №  255-VII

 від « 19  » травня   2020 року

 Про надання згоди на відновлення меж

земельної ділянки, розташованої

по вул. Гусинка,8  в с. Борщівка,

Балаклійського району Харківської області

 

            Розглянувши заяву гр. Середи Олексія Андрійовича про надання  згоди на виготовлення технічної документації на відновлення меж земельної ділянки по вул. Гусинка,8 в с.Борщівка, яка перебуває у його користуванні  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, взявши до уваги «Графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Борщівка, вул..Гусинка,8», розроблені ТОВ «Підприємство «Астра»,  керуючись, ст.ст.12, 40, 79-1, 116, 118, 120, 121, п12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 55 Закону України «Про землеустрій»,    ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Борщівська сільська рада

                                                             ВИРІШИЛА:

1.  Надати гр. Середі Олексію Андрійовичу згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки  площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гусинка,8 в с. Борщівка, на якій розташований житловий будинок і господарські будівлі,  за рахунок земель житлової та громадської забудови, землі комунальної власності територіальної громади с.Борщівка.

2. Зобов’язати гр. Середу О.А. в  місячний термін замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Борщівка по вул. Гусинка,8’. 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питаньзаконності, правопорядку, земельних відносин,  депутатської діяльності та місцевого самоврядування (голова комісії Башкірова А.О.)

 

                             Сільський голова                            Л.Л.Шульга