cialis

ОмскАвтоСклад

Борщівська селищна рада Балаклійського району

Рішення № 253-VII від 19.05.2020 року " Про надання гр. Димі Олександру Олександровичу дозіолу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)"

                                              УКРАЇНА

БОРЩІВСЬКА     СІЛЬСЬКА     РАДА

               БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ              

                    XLVІІІ СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

                        РІШЕННЯ № 253-VII

 від    19 травня  2020 року

 Про надання гр. Димі Олександру Олександровичу

дозволу на виготовлення Технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)

 

      Розглянувши заяву гр. Дими Олександра Олександровича  про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Україна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Борщівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, на підставі Рішення Балаклійського районного суду від 12.03.2020р., керуючись законами України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про землеустрій», «Про держаний  земельний кадастр», Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання  рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» , ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Борщівська сільська рада

                                              ВИРІШИЛА:

   1.Надати гр. Димі Олександру Олександровичу, який мешкає за адресою: Харківська область, Балаклійський район, с.Борщівка, вул..Вербичанка, буд.5, дозвіл на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  згідно раніше затвердженого проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), за рахунок земель колективної власності КСП «Україна»: рілля - контур № 31, ділянка № 11, площею 4,3547га, розташовану за межами населених пунктів на території Борщівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

   2.Зобов’язати гр. Диму О.О. в місячний термін замовити в землевпорядній організації виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) .

   3.Виготовлену Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) надати на затвердження до Борщівської сільської ради.

   4. В разі невиконання пункту 2 даного рішення, рішення втрачає свою силу та вважається недійсним.

   5.Контроль  за виконанням  рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, земельних відносин,  депутатської діяльності та місцевого самоврядування (голова комісії Башкірова А.О.)

 

 

          Сільський голова                                     Л.Л. Шульга