cialis

ОмскАвтоСклад

Борщівська селищна рада Балаклійського району

протокол №3 від26.03.2017 року

                                     УКРАЇНА

    ХАРКІВСЬКА   ОБЛАСТЬ     БАЛАКЛІЙСЬКИЙ  РАЙОН

                     БОРЩІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                        ВИКОНАВЧИЙ     КОМІТЕТ

                                                                                      

                        П Р О Т О К О Л    №  3

                 засідання    виконавчого  комітету  

від   26  березня   2017  року

 

 Головуючий  на   засіданні  -  Шульга  Л.Л. , сільський  голова

 

Присутні  члени  виконкому  :    Ярмоленко  С.М.

                                                        Пономаренко  С.В.

                                                        Піскова  О.А.

                                                        Шуляк  І.А.

                                                        Засадченко  Н.М.

                                                        Бичок О.О.

Запрошені :  Колєсніченко С.А.- головний  бухгалтер  сільської  ради  Чичельник І.В. – библіотекар Борщівської сільськлї бібліотеки

 

                          П О Р Я Д О К    Д  Е Н Н И Й  :  

   1.Про створення комісії для обстеження  руйнувань  будівель та споруд  в с.Борщівка Балаклійського району Харківської області

            2. Про затвердження заходів по підготовці до  святкування Першотравневих  свят та 72-ї річниці Дня Перемоги у другій світовій війні.

 

Порядок  денний  затверджено  .  Голосували  « за» -  7  чоловік  ,  « проти»  -  немає  ,  « утримались» -    немає.

 

1. СЛУХАЛИ: Про створення комісії для обстеження  руйнувань  будівель та споруд в с.  Борщівка Балаклійського району Харківської області

ІНФОРМУЄ :  Шульга  Л.Л.  – сільський  голова  , яка  доповіла  що 23 березня на території Балаклійскої військової  бази  склалась надзвичайна ситуація, яка привела до пожежі та  взривів   боєприсів, які там зберігались. Село Борщівка перебуває на небезпечній відстані від  бази тому у нас в селі відбулись різної складності  руйнування будівель і споруд .

Нам необхідно терміново провести в селі обстеження для виявлення пошкоджень або руйнувань  житлових будинків та споруд . Для цього пропоную створити комісію і приступити до цієї роботи негайно. Без уваги не залишити жодного приміщення, жодної сім»ї. Провести опитування населення , щоб виявити хто  якої допомоги потребує.

До складу комісії пропоную залучити: Шульгу Л.Л., сільського голову; Ярмоленко С.М.

секретаря сільської ради; Колєсніченко С.А. бухгалтера сільської ради; Башкірову А.О. депутата Борщівської сільської ради .

ВИСТУПИЛИ :  Бичок О.О. – член  виконкому , яка  запропонувала  підтримати  пропозицію  сільського  голови  та  затвердити  запропонований  склад комісії. Рішення  «Про створення комісії для обстеження  руйнувань  будівель та споруд в с.  Борщівка Балаклійського району Харківської області»  прийняти  в  цілому.

ВИРІШИЛИ :  рішення   №  _7_ «Про створення комісії для обстеження  руйнувань  будівель та споруд в с. Борщівка Балаклійського району Харківської області» додається.

Голосували  «за»-  7  чоловік, « проти» - немає , « утрималось» - немає.

 2.  СЛУХАЛИ : Про затвердження заходів про  підготовку  до святкування  Першотравневих  свят та Дня Перемоги у другій світовій війні.

ІНФОРМУЄ :  Пономаренко С.В. -  член виконкому, завідуючас сільським клубом  , яка  запропонувала  на  розгляд виконкому  заходи  про  підготовку  до  святкування  72-ї  річниці  Перемоги  у другій світовій  війні ( заходи  додаються)

ВИСТУПИЛИ : Ярмоленко С.М.- член  виконкому  , яка  запропонувала  затвердити  запропоновані  заходи і  рішення «Про затвердження заходів про  підготовку  до святкування  Першотравневих  свят та Дня Перемоги у другій світовій війні»  прийняти  в  цілому .

ВИРІШИЛИ : рішення  № _8_  «Про затвердження заходів про  підготовку  до святкування  Першотравневих  свят та Дня Перемоги у другій світовій війні»  прийняти  в  цілому .

          Голосували  «за»-  7  чоловік, « проти» - немає , « утрималось» - немає.

 

  Сільський  голова                                Л.Л. Шульга