cialis

ОмскАвтоСклад

Борщівська селищна рада Балаклійського району

протокол 47 сесії 7-го скликання від 04 березня 2020 року

УКРАЇНА

БОРЩІВСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО  РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   ХLV  СЕСІЯ   VІІ СКЛИКАННЯ

 
 

 

                             П Р О Т О К О Л

                  від  04  березня  2020  року

 Обрано  депутатів   12  чоловік

На  сесію  прибули  8  депутатів  ( список  додається  )

Запрошені : Бичок  О.О.- спеціаліст - землевпорядник  Борщівської сільської ради

При  реєстрації  депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 Головуючий  на  сесії - Шульга Л.Л.- сільський  голова

 Шульга Л.Л. оголосила сесію відкритою та внесла пропозицію обрати секретарем сесії депутата сільської ради Ярмоленко Світлану Миколаївну.

                         П О Р Я Д О К      Д Е Н Н И Й  :

 

  1. Звіт Борщівського сільського голови про роботу виконавчого комітету Борщівської сільської ради за 2019 рік.
  2. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул.Іванівка, 30 в с. Борщівка Балаклійського району Харківської області .
  3. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,33 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області.
  4. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки , розташованої по вул. Центральна , 26 в с.Борщівка, Балаклійського району Харківської області.  
  5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бовдир В.І. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області.  
  6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Бовдир К.С. в с. Борщівка вул. Центральна,26 Балаклійського району Харківської області.
  7. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 37  в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської  області.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка, 1  Балаклійського району  Харківської області»

                  Порядок  денний  затверджено

голосували «за» -9 ,«проти» - немає , 

«утрималось» - немає

 

1 СЛУХАЛИ : Звіт Борщівського сільського голови про роботу виконавчого комітету Борщівської сільської ради за 2019 рік.

ДОПОВІДАЧ :  Шульга  Лідія  Леонідівна  – сільський  голова  (звіт додається)

ВИСТУПИЛИ:  Ярмоленко С.М.  -  депутат  від  виборчого  округа  № 5  яка  запропонувала  роботу  виконкому Борщівської  сільської ради за звітний період визнати задовільною. Рішення «Звіт  Борщівського сільського голови  про роботу виконавчого  комітету   Борщівської сільської ради  за  2019 року» прийняти в цілому.

 ВИРІШИЛИ : рішення № 206-VІІ «Звіт  Борщівського сільського голови  про роботу виконавчого комітету Борщівської сільської ради за 2019 рік» прийняти (додається)

                             голосували :                         

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»- немає

                            рішення  прийнято   

 2.СЛУХАЛИ : Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул.Іванівка, 30 в с. Борщівка Балаклійського району Харківської області .

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку, земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла,  що до сільської ради надійшла  заява від  гр. Крикун Володимира Івановича про надання  згоди  на відновлення  меж земельної ділянки по вул. Іванівка,30 в с.Борщівка, яка перебуває у його користуванні для обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ :  Колєсніченко С.А. – депутат  від  виборчого округу №1 , яка  запропонувала  задовільнити  заяву гр. Крикун  В.І. та  надати  згоду  на  відновлення меж земельної ділянки по вул. Іванівка,30 в с.Борщівка, яка перебуває у його користуванні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої  по вул.Іванівка, 30 в с. Борщівка Балаклійського району Харківської області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ : рішення №242-VІІ «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул.Іванівка, 30 в с. Борщівка Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 3.СЛУХАЛИ : Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,33 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області.

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку, земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла,  що до сільської ради надійшла  заява від  гр. . Шаповал Миколи Володимировича та гр.Малігон Валентини Миколаївни про надання їм згоди на виготовлення технічної документації на відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,33 в с.Борщівка, яка перебуває у них в користуванні  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

ВИСТУПИЛИ : Чехарін В.М.  – депутат  від  виборчого округу №12 , який  запропонував  задовільнити заяву гр. Шаповал Миколи Володимировича та гр.Малігон Валентини Миколаївни та надати їм  згоду  на  відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,33 в с.Борщівка,  яка перебуває у них в користуванні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,33 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №243-VІІ «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,33 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 

4.СЛУХАЛИ : Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки , розташованої по вул. Центральна , 26 в с.Борщівка, Балаклійського району Харківської області. 

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку,земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла,  що до сільської ради надійшла  заява від  гр. Бовдир Віталія Івановича та гр. Бовдир Катерини Стефанівни  про надання їм згоди на виготовлення технічної документації на відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка, яка перебуває у них в користуванні  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

 

ВИСТУПИЛИ : Деревянко В.В.депутат  від  виборчого округу №8 , яка  запропонувала  задовільнити заяву гр. Бовдир Віталія Івановича та гр. Бовдир Катерини Стефанівни та надати їм  згоду  на  відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка,  яка перебуває у них в користуванні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.Рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,26 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №244-VІІ «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна,26 в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 

5.СЛУХАЛИ : Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Бовдир В.І. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області. 

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку, земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла,  що до сільської ради надійшла  заява від  гр. Бовдир Віталія Івановича   про надання йому  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка.

 

ВИСТУПИЛИ : Деревянко В.В.депутат  від  виборчого округу №8 , яка  запропонувала  задовільнити заяву гр. .Бовдир Віталія Івановича та надати йому дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка.Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бовдир В.І. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №245-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Бовдир В.І. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 6.СЛУХАЛИ : Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Бовдир К.С. в с. Борщівка вул. Центральна,26 Балаклійського району Харківської області.

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку, земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла,  що до сільської ради надійшла  заява від  гр. Бовдир Катерини Стефанівни про надання  їй  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка.

 

ВИСТУПИЛИ : Ярмоленко С.М. – депутат  від  виборчого округу № 5, яка  запропонувала  задовільнити заяву гр. Бовдир Катерини Стефанівни та надати їй дозвіл на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки по вул. Центральна,26 в с.Борщівка.Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бовдир К.С. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №246-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Бовдир К.С. в  с. Борщівка вул. Центральна, 26 Балаклійського району Харківської області.»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 

7.СЛУХАЛИ : Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 37  в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської  області.

     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку, земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла, що до сільської ради надійшла  заява від гр Крикун Валентини Іванівни, Крикун Віктора Олексійовича, Крикун Поліни Вікторівнипро надання їм згоди на виготовлення технічної документації на відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,37 в с.Борщівка, яка перебуває у них в користуванні  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

ВИСТУПИЛИ : Деревянко В.В.депутат  від  виборчого округу №8 , яка  запропонувала  задовільнити заяву гр. Крикун Валентини Іванівни, Крикун Віктора Олексійовича, Крикун Поліни Вікторівни та надати їм  згоду  на  відновлення меж земельної ділянки по вул. Центральна,37 в с.Борщівка,  яка перебуває у них в користуванні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.Рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 37  в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської  області» прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №247-VІІ «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 37  в с. Борщівка, Балаклійського району Харківської  області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 

8.СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка,  вул. Бовдирівка буд.1  Балаклійського району  Харківської області.     ДОПОВІДАЄ : Башкірова А.О. –голова комісії  з  питань законності, правопорядку,земельних   відносин,  депутатської  діяльності  та місцевого самоврядування  , яка доповіла, що до сільської ради надійшла  заява від гр Бєлкіної Людмили Сергіївни, Вовкодав Камілії Сабітівни, Вовкодава Олександра Андрійовича, Вовкодава Євгенія Олександровича про надання їм згоди прозатвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка, вул. Бовдирівка буд.1  Балаклійського району  Харківської області

ВИСТУПИЛИ : Гнідь В.І.депутат  від  виборчого округу №3 , який  запропонував  задовільнити заяву гр.Бєлкіної Людмили Сергіївни, Вовкодав Камілії Сабітівни, Вовкодава Олександра Андрійовича, Вовкодава Євгенія Олександровичата затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка, вул. Бовдирівка буд.1  Балаклійського району  Харківської області. Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка, вул. Бовдирівка буд.1  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти в цілому.

ВИРІШИЛИ: рішення №248-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Борщівка, вул. Бовдирівка буд.1 Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається)

                             голосували :                        

                             «за»         - 9  ,

                            «проти» - немає ,

                            « утрималось» - немає

                            «не голосували»-немає

                            рішення  прийнято   

 

 Сільський  голова                               Л.Л. Шульга